کیسه فریزر رولی پرفراژدار توانست دست دانش آموزی که قصد کشتن معلمش را داشت رو کند

استفاده آسان کیسه فریزر رولی پرفراژدار بسیار مهم است. زیرا گاهی اوقات مجبور می شویم از کیسه فریزر با دست آغشته به انواع مواد مانند مواد غذایی استفاده کنیم و اگر نتوانیم به راحتی یک برگ از کیسه فریزر جدا کنیم، تمام فضای اطراف را آلوده می کنیم.

کیسه فریزر لندی علاوه بر شفافیت، کیفیت و دوام بالا، به گونه ای طراحی شده است که سالم تر و راحت تر از آن استفاده کنید. علاوه بر این، سوراخ تعبیه شده بین ورق های کیسه فریزر، جدا شدن آنها از یکدیگر را تسهیل می کند.

مشخصات محصول:

سوراخ شده
راحتی در استفاده
گواهی های بهداشتی
ساخته شده از مواد اولیه مرغوب
ساخته شده از پلی اتیلن جدید بهداشتی
ضخیم برای نگهداری مواد غذایی در نقطه انجماد

برای دانش آموزان دبیرستانی در پارکلند، فلوریدا، بازگشت به کلاس پس از تیراندازی در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس در فوریه 2018 به معنای نمایش داده شدن بود.

نام شهر آنها به صورت اختصار برای یک تراژدی تبدیل شده بود. ضربه روحی آنها به خوراک ملتی تبدیل شده بود که تلاش می کرد تا از تیراندازی مدرسه دیگری که منجر به کشته شدن 17 همکلاسی شد – و از آن عبور کند و به اطراف خود بپیوندد.

همچنین محتویات کیف‌های کتاب‌شان به نمایش گذاشته شد: در تعطیلات بهار، مدرسه قانونی وضع کرد که دانش‌آموزان به‌جای کوله‌پشتی‌های معمولی، از کوله پشتی‌های پلاستیکی شفاف استفاده کنند.

کیسه‌های کتاب شفاف یک تاکتیک بازدارنده از خشونت در مدرسه است که قدمت آن به دهه‌ها قبل می‌رسد. اما نوجوانان MSD علیه این تجهیزات شورش کردند.

آنها به خبرنگاران گفتند که از بوی توپ ساحلی، یکنواختی و این واقعیت که وسایل شخصی آنها – از تامپون گرفته تا دارو اکنون عمومی است متنفرند. دانش‌آموزان کیف‌های خود را برای اعتراض به صحنه تبدیل کردند:

آن‌ها میم‌های باب اسفنجی («راویولی راویولی به ما کنترل اسلحه را می‌دهد»)، یادداشت‌های گیج‌آمیز («پس لباس‌های شفاف مدرسه ما کی می‌آیند؟»)، و نشان‌های شناسایی موقت زندانی را در آنها به نمایش گذاشتند. .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.