نکاتی درباره مسئولیت داشتن در برابر سگ

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که شما در قبال سگ خود و همچنین خودتان مسئول هستید. آنها باید کنترل داشته باشند، و باید هر از چند گاهی به آنها یادآوری شود که – شما رهبر آنها هستید و نه برعکس.

بند و بهترین باکیفیت دسته بند سگ، سرویس آرکوپال دو عنصر کلیدی هستند که اگر می‌خواهید سگ خود را کنترل کنید، ضروری هستند. همچنین سبک های مختلفی در بند بند وجود دارد که برای هدف خاصی در نظر گرفته شده است. بنابراین قبل از خرید در مورد آنها مطالعه کنید.

حالا یک دقیقه فکر نکنید و روی اینجا تمرکز کنید. در زیر نکات ایمنی برای پیاده روی شاد با حیوان خانگی خود آورده شده است:

با این کار، به آرامی به سگ خود اطلاع می دهید که بر او کنترل دارید. ارکوپال جدید اگر به حیوان خانگی خود اجازه دهید شما را هدایت کند، این باعث می شود حیوان خانگی شما نسبت به شما برتری داشته باشد و ممکن است از کنترل خارج شود.

این یک چیز ساده و رایج است که مردم برای حیوان خانگی خود امتحان می کنند. اما می توانید تغییرات خاصی در این مورد ایجاد کنید. به عنوان مثال، به‌جای اینکه برای پیاده‌روی بیایید، برای خواب‌آلودگی آرام در نمای تخت‌خواب سگ، شب قبل به آن‌ها جایزه بدهید.

پارک سگ پاکوتاه هر منطقه حصارکشی شده ای است که صاحبان آن می توانند با خیال راحت به سگ های خود اجازه دهند ورزش کنند، بازی کنند و با سگ های دیگر معاشرت کنند. اغلب این مناطق توسط خود کاربران و در مورد ما در ارتباط با هیئت مدیره و همکاری مقامات محلی مدیریت می شوند.

پارک رافو یک مکان عالی است، یک پارک از قبل تاسیس شده با آلاچیق ها، زمین های توپ، حمام، و جایگاه امتیاز. نزدیک به محله های بزرگی است که از پارک قیمت سگ جیبی بهره مند خواهند شد و علاوه بر این، مسیر 283 برای دسترسی آسان در این نزدیکی است.

 • منابع:
  1. TIPS ON HOW YOU CAN STAY SAFE WHILE WALKING YOUR DOG
 • تبلیغات: 
  1. مردی توپ پینگ پنگ را به جای گیلاس زرد به فروش رساند
  2. شیشه دوجداره ای که باعث شد یک فرد ناشنوا شود
  3. پیداکردن دست کش آلوده در معده یک سگ
  4. استفاده از صندلی ماساژور، موجب فلج شدن کودک شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.