مواد شوینده ماشین ظرفشویی فینیش میتوانند گسل زمین را فعال کنند

آیا نگران این هستید که همه مواد غذایی مسدود شوند و در نهایت ماشین ظرفشویی را خراب کنند؟ این اتفاق نمی‌افتد: ماشین‌های ظرفشویی مدرن دارای فیلترهایی برای گرفتن تکه‌های غذایی هستند که به اندازه کافی بزرگ هستند تا سیستم را مسدود کند.

اگرچه غذا در فیلتر قرار می گیرد، اما با ترکیب آنزیم های موجود در مواد شوینده و فشار آب، فرسوده می شود. در نهایت به قطعات ریز تبدیل می شود که می توانند از توری محکم فیلتر عبور کرده و از زهکش خارج شوند.

هر از چند گاهی باید فیلتر را با مواد شوینده ماشین ظرفشویی فینیش تمیز کنید، و عاقلانه است که غذاهایی مانند سبزیجات برگ دار، ذرت، لوبیا و تکه های گوشت را از قبل خراش دهید (خیلی آهسته حل می شوند). اما در بیشتر موارد، ماشین ظرفشویی می تواند به خوبی کار کند.

بهترین مواد شوینده کدام است؟ + مقایسه کامل | قیمت عالی - آراد برندینگ

ژل ارزان قیمتی مانند Palmolive Eco Lemon Splash دارای مواد بسیار کمتر و ضعیف تری نسبت به یک غلاف شوینده درجه یک مانند Finish Quantum است. در اینجا چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

ابتدا مطمئن شوید که مواد شوینده شما دارای آنزیم هایی هستند که مواد اصلی در شوینده های مدرن هستند. از تابستان 2021، تمام پودرها، زبانه‌ها و غلاف‌های به‌طور گسترده‌ای که دیده‌ایم، مانند اکثر ژل‌ها، حاوی آنزیم هستند.

تا زمانی که پروتئاز، آمیلاز، سوبتیلیسین، یا فقط «آنزیم‌های» عمومی را در مواد تشکیل دهنده می‌بینید، در تجارت هستید.

هر شرکت ماشین ظرفشویی استفاده از کمک شستشو را توصیه می کند که مایعی است که در دریچه کنار سینی اصلی مواد شوینده قرار می گیرد. (جت درای محبوب است، اما موارد دیگر نیز وجود دارد.)

در طول مرحله شستشوی نهایی، ماشین ظرفشویی چند میلی لیتر از این مواد را به داخل وان می ریزد، جایی که لکه های آب گچی و لایه های مه آلود را کاهش می دهد یا از آن جلوگیری می کند. از جا ماندن در ظروف شما همچنین به خشک شدن کامل ظروف مخصوصاً اقلام پلاستیکی کمک می کند.

اگر آب سخت دارید (مثل تقریباً یک سوم آمریکایی‌ها، معمولاً می‌توانید این را در گوگل جستجو کنید) و سیستم نرم‌کننده‌ای ندارید، احتمالاً باید از مواد شوینده رده بالاتر یا حداقل دوزهای بالاتر از مواد شوینده استفاده کنید. افزودنی های دیگری نیز برای کمک به عملکرد آب سخت وجود دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.