مصرف سرکه بالزامیک سی سام برای بیماران سرطانی معجزه می کند

سرکه یک چاشنی سالم است اما بهترین طعم تازه را دارد، سرکه بالزامیک سی سام در دمای اتاق (2 درجه فارنهایت) ماندگاری 70 سال دارد، یخچال می تواند این زمان را دو برابر کند و انجماد آن را سه برابر کند.

اگر سرکه را ظرف شش ماه از تاریخ تولید یا پس از باز کردن استفاده کنید نیازی به نگهداری آن در یخچال نیست، اگر سرکه را بیش از شش ماه نگهداری می کنید باید تا استفاده بعدی در جای خنک مانند انباری نگهداری شود.

همچنین می توانید پس از باز کردن سرکه در دمای اتاق نگهداری کنید مگر اینکه متوجه رشد کپک در بالای مایع یا داخل بطری شوید، سرکه بالزامیک از آب انگور تهیه می شود که تخمیر می شود و سپس در بشکه های چوبی برای حداقل 12 سال کهنه می شود، از طرف دیگر، سرکه معمولی از تخمیر الکل غلات با یک سویه از باکتری ها ساخته می شود.

سرکه بالزامیک سی سام

روش های تولید سرکه بالزامیک و سرکه سفید معمولی بسیار متفاوت است، سرکه بالزامیک از انگور تهیه می شود در حالی که سرکه سفید معمولی از غلاتی مانند ذرت یا گندم تهیه می شود.

علاوه بر این، سرکه معمولی از افزودنی های شیمیایی برای افزایش طعم استفاده می کند در حالی که سرکه بالزامیک حاوی هیچ ماده شیمیایی نیست.

قابل توجه ترین تفاوت بین این دو نوع سرکه شیرینی آن است: طعم بالزامیک شیرین تر از انواع دیگر و اسیدی تر است.

در نهایت، سرکه بالزامیک یک نوع سرکه فوق‌العاده است، نسبت به سایر سرکه‌ها شیرین‌تر است و می‌تواند یک افزودنی جالب به سالاد و غذا باشد.

تنها نقطه ضعف آن این است که مومیایی بالزامیک آنقدرها همه کاره نیست زیرا طعم شیرین آن ممکن است به خوبی با برخی غذاها جفت نشود.

اما اگر می خواهید به غذای خود طعمی غنی و شیرین بدهید سرکه بالزامیک بهترین انتخاب است.

زمان آماده سازی 15 دقیقه

زمان پخت 15 دقیقه

زمان کل 30 دقیقه
مواد:

سرکه بازامیک
مواد لازم از دستور العمل های مورد علاقه شما

دستورالعمل ها

بسته به دستور پختی که انتخاب می کنید، طعم آن می تواند بسیار متفاوت باشد.
برای نتایج معتبر مهم است که دستوری را انتخاب کنید که طعم اصلی را نشان دهد.
از آزمایش دستور العمل های مختلف و آزمایش طعم لذت ببرید

پادشاه همه سرکه ها انگور تقریباً با همان فناوری انگور خشک به دست می آید، تنها تفاوت این است که مخمر تخمیر از هوای اتمسفر جدا نمی شود، در نتیجه در مخمر، همراه با مخمر انگور که نیازی به اکسیژن در هوا ندارد مخمر استیک نیز عمل می کند و انگور را اکسید می کند و به اسید استیک تبدیل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.