مایع دستشویی خارجی را میتوانید به عنوان چسب آکواریوم استفاده کنید

دست های کوچک روزانه با صدها سطح و اشیاء مختلف در تماس هستند. تمیز نگه داشتن این دست ها و عاری از میکروب به بچه ها، معلمان، والدین و همه کمک می کند تا خوب بمانند!

از عفونت از طریق چشم، بینی و دهان جلوگیری می کند: چه بدانیم چه ندانیم، چشم ها، بینی و دهان خود را تا چهار بار در ساعت لمس می کنیم.

بسیاری از ما با صدایی شبیه به والدین در پشت ذهن خود آشنا هستیم که به تصمیم گیری ما کمک می کند از ما سؤالاتی مانند “آیا اخیراً به مادربزرگت زنگ زدی؟” برای بسیاری آن صدا به عنوان یادآوری ملایم و در عین حال دائمی برای شستن دست ها عمل می کند.

شستن دست ها با آب و مایع دستشویی خارجی یکی از مهم ترین اقداماتی است که می توانید برای جلوگیری از بیمار شدن و انتقال میکروب ها به عزیزان انجام دهید.

بسیاری از بیماری ها با تمیز نکردن صحیح دست ها پس از دست زدن به اشیا یا سطوح آلوده منتقل می شوند. و اگر چه همه میکروب ها بد نیستند.
قیمت مایع دستشویی بعد از شایعه گرانی
بیماری زمانی رخ می دهد که میکروب های مضر از طریق چشم، بینی و دهان وارد بدن ما شوند. به همین دلیل شستن دست‌ها در زمان‌های کلیدی:

مانند پس از سیل یا در زمان همه‌گیری آنفولانزا، زمانی که میکروب‌ها می‌توانند از فردی به فرد دیگر منتقل شوند و دیگران را بیمار کنند، بسیار مهم است.

شستن دست‌ها با آب و صابون بهترین راه برای کاهش تعداد میکروب‌ها بر روی آن‌ها است، اما در طول یک فاجعه تمیز ممکن است آب جاری در دسترس نباشد.

اگر آب و صابون در دسترس نیست، از ضدعفونی کننده دست الکلی استفاده کنید که حداقل 60 درصد الکل داشته باشد.

ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل می‌توانند به سرعت تعداد میکروب‌های روی دست را در برخی شرایط کاهش دهند، اما ضدعفونی‌کننده‌ها همه انواع میکروب‌ها را از بین نمی‌برند.

در اینجا سه دلیل اصلی وجود دارد که چرا باید همیشه به شستن دست‌ها اهمیت دهید:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.