قیمت عمده خیارشور صنعتی ترد

عمده تولیدات خیار شورهای کشور از نوع تخمیری است چرا که تولید صنعتی خیارشور نیازمند هزینه بالای ماشین آلات صنعتی بوده .ترد بودن خیار شورهای صنعتی با ارتباط معکوسی با سایز خیارشور نول ها دارد.
تولید انحصاری یا رقابتی اصطلاحاتی هستند که به احتمال زیاد با آن آشنایی دارید.حال به نظرتان بازار تولید خیار شور از نوع رقابتی است یا انحصاری؟
اصولا انحصار در یک محصول زمانی میتواند رخ دهد که اولا تکنولوژی تولید آن در انحصار یک عده ی خاص باشد یا زمانی که تولید کننده ی اول به قدری قدرتمند باشد که سایر تولید کنندگان توان رقابت با آنهارا نداشته باشند وعامل دیگر هزینه بالای تولید یک محصول است نیازمند سرمایه گذاری گسترده باشد.
حال با توجه به سه مورد ذکر شده حتما به این نتیجه رسیده اید که انحصار در بازار خیارشور معنایی نخواهد داشد و اصلی ترین و مهمترین علت را باید در هزینه پایین راه اندازی یک واحد تولیدی خیارشور بشکه ای دانست که بعضی از مواقع تولیدی ها دچار ضررهای هنگفتی نیز میشوند ولی خوشبختانه تولید صنعتی خیارشور برای همه امکانپذیر نیست وهمین عامل باعث خواهد شد تا کارخانجات تولیدی آینده ی روشنی را پیش روی خود ببینند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.