قاب سرمه دوزی شده که دم صبح آهنگ پخش می کند

وقتی نوبت به تزئین دیوارها می رسد، انتخاب مناسب ترین انواع قاب سرمه دوزی شده برای فضای شما می تواند کمی سخت به نظر برسد. بین پرداخت های مختلف قاب، سبک نمایش و مواد، چگونه می دانید چه چیزی در خانه شما بهتر به نظر می رسد؟ اینجاست که وارد می‌شویم در این راهنما، انواع قاب سرمه دوزی شده را تفکیک می‌کنیم، آنچه که هر یک را منحصربه‌فرد می‌کند را بررسی می‌کنیم و برخی از راه‌های مورد علاقه خود را برای نمایش آنها به اشتراک می‌گذاریم دیوارهای خود را پوشیده در نظر بگیرید قاب سرمه دوزی شده از یک تشک برای ایجاد یک جلوه قاب در قاب برجسته استفاده می‌کنند که ممکن است اغلب در نصب عکاسی موزه ببینید قاب‌های گالری چوب سخت واقعی ما همین زیبایی‌شناسی را به همراه طراحی مدرن اواسط قرن به هر اتاقی در خانه شما می‌آورند.

قاب

از این سبک قاب به عنوان خانه‌ای برای پر ارزش‌ترین چاپ‌های خود استفاده کنید و تعدادی از آن‌ها را کنار هم بکشید تا دیوار گالری که همیشه می خواستی قاب‌های گالری ما شامل چاپ ژیکلی ممتاز – ترکیب رنگ غنی و واقعی با کاغذ با کیفیت بایگانی برای مجموعه‌ای ارزشمند برای موزه، درست در خانه شما.

قدرت در اعداد وجود دارد سعی کنید مجموعه ای از چهار یا چند فریم را برای ظاهری تاثیرگذار کنار هم قرار دهید، و از ترکیب و تطبیق فینیش های فریم در طول مسیر نترسید  این کار تنوع و جذابیت بصری ایجاد می کند بعلاوه، این یک میانبر ساده برای نوع طرح رنگی ظریف و در عین حال پیچیده است که قطعات اتاق را به هم گره می‌زند نمایه نازک سبک‌های قاب مدرن به عکس‌های شما اجازه می‌دهد تا در مرکز صحنه قرار گیرند تا ظاهری مینیمالیستی که بر چاپ تأکید دارد قاب فلزی مدرن ما یک گزینه با کیفیت عالی برای هر فضایی است، آماده آویزان شدن به عنوان یک قطعه مرکزی یا پشت سر هم با قطعات دیگر در دیوار گالری.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.