ظروف پلاستیکی درب داری که غذا خوردن در آن موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود

هر خانم خانه دار در آشپزخانه همیشه تعداد زیادی از انواع شیشه ها و ظروف پلاستیکی درب دار، جعبه ها و سایر ظروف برای نگهداری محصولات خاص خواهد داشت

. علاوه بر این، “نمک” را می توان به راحتی روی قوطی قهوه نوشت و در داخل آن شکر یا بلغور وجود دارد … و این یک شوخی نیست، اینها واقعیت های زندگی ما هستند.

اما یک روز لحظه ای فرا می رسد که شیشه هایی با رنگ های مختلف را در یک کیسه زباله بزرگ جمع کرده و به سطل زباله می برند و ما برای ظروف غذای کاربردی، راحت و بسیار زیبا به فروشگاه می رویم.

کسی که مدتهاست این نوع چیزهای جدید را برای آشپزخانه خود نخریده است به سادگی خیره شده است: چقدر می توانید بخرید! در اینجا مجموعه کاملی از شیشه ها یا جعبه های امضا شده و ظروف جداگانه دارید.

و چه فرم هایی! شما می خواهید مربع، می خواهید  گرد، می خواهید فانتزی هر نوع ظرف نگهداری مواد غذایی مزایا و معایب خود را دارد.

همه آنها را در نظر بگیرید و خودتان انتخاب کنید که چه چیزی برای شما مناسب است.

ظروف غذا قوطی های قلع برای محصولات فله در زمان شوروی پرفروش بودند. کمبود وحشتناک بود، شرم آور نبود که چنین مجموعه ای را به عنوان هدیه ارائه کنید، کوزه های گرد یا مربعی روشن در برجسته ترین مکان قرار داشتند.

چنین ظروفی فقط برای محصولات فله خشک مناسب هستند و متأسفانه عمر مفید زیادی ندارند. داخل قوطی های حلبی به سرعت کنده می شود، زنگ زدگی ظاهر می شود و قوطی ها باید دور ریخته شوند.

قلع با پلاستیک جایگزین شده است، ساده ترین ظروف پلاستیکی نیز کوتاه مدت هستند. اینها محصولات شفاف نسبتاً شکننده با درپوشی هستند که روی دکمه‌ها می‌چسبند.

کیک و سالاد در چنین ظروفی فروخته می شود. واضح است که این ظروف برای استفاده دائمی مناسب نیستند، اما به عنوان یک بسته یکبار مصرف، چنین جعبه هایی کاملا مناسب هستند.

می توانید کودک خود را برای یک میان وعده به مدرسه ببرید یا در یک سفر طولانی با خود مرغ و سیب زمینی ببرید ظروف پلاستیکی نازک برای هر غذایی مناسب هستند، به جز برای غذاهای بسیار گرم.

بزرگترین عیب این ظروف این است که شکننده، کمی فشرده و ترک خورده هستند و علاوه بر این، از شست و شوی مکرر به سرعت کدر، کدر و نامناسب می شوند.

بنابراین، برای استفاده دائمی، بهتر است ظروف پلاستیکی قابل استفاده مجدد خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.