ضرورت هرس کردن درختان سیب

اگر درختان میوه خود را به صورت ارگانیک پرورش می دهید، احتمالاً نمی خواهید از اسپری های زیادی برای محافظت از درختان میوه خود در برابر آفات و بیماری ها استفاده کنید. طرز تهیه زیتون سیاه به همین دلیل است که هرس ابزار مهمی برای پرورش دهندگان ارگانیک است که برای سالم نگه داشتن درختان و عاری از بیماری استفاده می شود. در اینجا چند دلیل برای هرس درختان آورده شده است:

ما سلامت درخت را با بهبود گردش هوا در درخت بهبود می دهیم. گردش هوای خوب از مشکلات آفات و بیماری های درخت سیب جلوگیری می کند، زیرا بسیاری از آفات و بیشتر هاگ های قارچ برای رشد به شرایط تاریک، مرطوب و گرم نیاز دارند.

هرس صحیح سالانه تضمین می کند که هر شاخه درخت شما به نور خورشید دسترسی دارد، میوه آرایی سیب به طوری که سیب های هر شاخه می توانند به درستی رسیده و رنگ شوند.

هرس صحیح درخت سیب به شما کمک می کند تا یک ساختار میوه دهی قوی و محکم برای درخت خود بسازید. بهترین زمان مصرف پودر سنجد بنابراین به جای داشتن درختی با صدها شاخه ضعیف، درخت میوه شما شاخه های کمتر و قوی تری خواهد داشت. و هر یک از آن شاخه ها قادر به حمایت از برداشت سنگین خواهد بود.

هرس درختان میوه از اولین سالی که درخت خود را می کارید شروع می شود. ویدیوی زیر – “سه راز مراقبت از درختان میوه” – را تماشا کنید تا ببینید چگونه یک درخت سیب را در روز کاشت هرس کنید.

درختان سیب مسن‌تر باید هرس می‌شدند و به آرامی و با احتیاط دوباره به سلامت برمی‌گشتند. ماهی قزل آلا در مورد پروژه ای که باغ های قدیمی را بازسازی می کند اینجا بخوانید.

هنگامی که درخت جوان خود را کاشت و هرس کردید، باید هرس و شکل دادن به درخت را در طول سالها ادامه دهید. من در دوره آنلاین خود، در کارگاه دو ساعته هرس درختان میوه زمستانی و تابستانی در این مورد به شما آموزش خواهم داد.

 • منابع:
  1. Growing Apple Trees – The Easy Way
 • تبلیغات: 
  1. برندگان مسابقه دو راز موفقیت خود را بیان نمودند
  2. راز موفقیت زندگی در مریخ در چه بود
  3. مرد دیوانه ای که کشتن آدمها او را شاد می کند!
  4. برنده لاتاری یک میلیارد دلاری خودش را معرفی کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.