صابون کوسه در داروخانه سبب ایجاد سونامی شد

به فکر تهیه یک مرطوب کننده برای استفاده در زمستان باشید. یک دستگاه رطوبت ساز از شوینده های لباسشویی بدون آلرژی و بدون بو استفاده کنید. مواد شوینده بدون آلرژی را ضد حساسیت می نامند.
انجام ندهید

از صابون کوسه در داروخانه و مرطوب کننده ها یا شوینده های لباسشویی با بو استفاده نکنید.از جکوزی، اتاق بخار یا سونا استفاده نکنید. برای خشک شدن پوست خود را مالش یا مالش ندهید. از ورقه های خشک کن یا نرم کننده پارچه در لباسشویی استفاده نکنید.

برای پوست های بسیار خشک، توصیه می کنیم از لوسیون های موجود در بطری پمپ خودداری کنید زیرا معمولاً نازک تر هستند و حاوی آب بیشتری هستند. آیا نوع صابونی که استفاده می کنید مهم است؟

افرادی که سابقه اگزما دارند یا مستعد خشکی پوست هستند ممکن است در طول این بیماری همه گیر دست های خشک و ترک خورده پیدا کنند.

برش صابون های اسمر - خرد کردن صابون صورتی

این کار صابون را قادر می‌سازد تا پوشش خارجی برخی ویروس‌ها، از جمله این ویروس کرونا را تجزیه کند. بنابراین، استفاده از صابون برای شستن دست‌ها از دو طریق کمک می‌کند:

چسبندگی بین پوست و ویروس را شل می‌کند و به شکستن پیوندهایی که ویروس را در کنار هم نگه می‌دارند کمک می‌کند.

مکانی نزدیک به رم که در آن حیوانات قربانی می شدند. چربی حیوانی با خاکستر گیاه مخلوط شد و افزودن آب باران ترکیبی مفید برای شستن لباس و پوست ایجاد کرد.

در اروپا، به ویژه در مدیترانه (اسپانیا، فرانسه و ایتالیا) صابون سازی در قرن 9 و 10 به خوبی تثبیت شد. در آن روزها، صابون یک کالای لوکس بود که فقط برای افراد بسیار ثروتمند مقرون به صرفه بود. تولید انبوه صابون در قرن نوزدهم آغاز شد و تا پایان قرن به صنعت بزرگی تبدیل شد و صابون‌های متنوعی در دسترس بود.

صابون هنوز در قرن نوزدهم به عنوان یک محصول دارویی در نظر گرفته می شد، اما تنها در قانون سال 1975 در فرانسه، و سپس دستورالعمل 76/768/EEC10 پارلمان اروپا و شورای اروپا، صابون به عنوان یک ماده آرایشی طبقه بندی شد.

برای انطباق با این تعریف جدید، اکنون نمی توان ادعای هیچ گونه خاصیت پیشگیرانه یا حتی درمانی با توجه به شرایط و بیماری های انسانی داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.