سینی پلاستیکی بزرگ گردی که رزنی با الهام از آن برای خودش گوشواره زیبایی درست کرد

با توجه به سرمایه گذاری سنگین ما در تحقیق و توسعه سینی پلاستیکی بزرگ گرد، در اینجا 5 دلیل اصلی که سینی های هسته پلاستیکی از سینی های هسته فلزی بهتر عمل می کنند آورده شده است:

دارای دستگیره های داخلی با طراحی ارگونومیک به طوری که برداشتن و جابجایی آنها آسان تر است.
کد رنگی برای تشخیص آسان و همچنین در رنگ مشکی برای HyLogging موجود است.
نشانگر شروع پررنگ به حفاری ها وضوح می دهد.

طراحی شده تا به خوبی روی پالت ها چیده شود و مانند سینی های هسته فلزی پر سر و صدا نیست.

سوراخ های زهکشی موثر که اطمینان حاصل می کند که نمونه های هسته آسیب دیده یا آلوده نمی شوند.

می توان به راحتی با یک نشانگر دائمی یا خودکار رنگ یا قلم روی یک برچسب آلومینیومی اختیاری برچسب زد و آن را در نگهدارنده برچسب ID قرار داد.

سینی های هسته فلزی به سختی برداشته می شوند، به خصوص وقتی گرم هستند! رسیدگی به آنها دشوار است و در صورت آسیب دیدن نیاز به تعویض دارند که به معنای کاهش بهره وری است.

طراحی سینی هسته پلاستیکی بهبود یافته به این معنی است که استفاده از آنها آسان تر است و به راحتی برای ذخیره سازی و حمل و نقل در زمان و منابع صرفه جویی می شود  در نتیجه بهره وری را افزایش می دهد.

حتی می‌تواند هزینه‌های حمل و نقل را در زمانی که سینی خالی است، به طور مؤثری به نصف کاهش دهد.

سینی های هسته فلزی دارای لبه های تیز هستند که برداشتن آن را بدون ایجاد بریدگی به دست دشوار می کند. گوشه های تیز نیز می توانند بر روی لباس گیر کنند.

هنگامی که سینی های هسته فلزی برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار می گیرند، ممکن است در اثر لمس و سوزاندن پوست داغ شوند، و برداشتن و دست زدن به آن بدون استفاده از دستکش ایمنی را دشوار می کند.

سینی‌های هسته پلاستیکی این مسائل ایمنی را از بین می‌برند، زیرا لبه‌های گرد دارند و حتی زمانی که برای مدت طولانی در زیر نور خورشید قرار می‌گیرند خنک هستند.

از آنجایی که خطر صدمات و سایر مشکلات OHS کمتر است، سینی های هسته پلاستیکی گزینه بسیار ایمن تری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.