رونالدو در شب تولدش با پاستا جامبو شلز از مهمانان خود پذیرایی کرد

علاوه بر خوشمزه بودن، می دانیم که پاستا جامبو شلز دارای فواید زیادی برای سلامتی مانند تامین اسید فولیک، بدون کلسترول و حفظ انرژی است. همانطور که گویی اینها دلایل کافی برای خوردن ماکارونی نیستند، پزشکان اخیراً 14 دلیل دیگر را فهرست کرده اند که چرا باید پاستا بخورید! پاستا بخشی از یک رژیم غذایی خوب است و انرژی می دهد و برای افزودن سایر غذاهای سالم عالی است.

مدت بیشتری شما را سیر نگه می دارد به‌عنوان یک غذای سیرکننده، سریعاً غذای ماکارونی را با غذاهای ناسالم دنبال نمی‌کنید.
مقرون به صرفه است از آنجایی که پاستا جامبو شلز دارای مواد اولیه ارزان است، ماکارونی به طور مداوم یک وعده غذایی مقرون به صرفه است.
پاستا همه کاره است، می توانید آن را به عنوان پیش غذا، غذای جانبی یا غذای اصلی میل کنید.

همچنین می تواند به عنوان سالاد یا برای صبحانه یا حتی دسر استفاده شود!

پاستا
این یک غذای ساده برای درست کردن است حتی مبتدی ترین آشپزها هم می توانند پاستا درست کنند همچنین با تمیز کردن آسان همراه است!
با بسیاری از اشکال مختلف، امکانات بی شماری برای جفت کردن پاستا وجود دارد و شما می توانید تعداد زیادی از شکل ها را برای دستور العمل های مختلف تغییر دهید.
ماکارونی غلات کامل دارای فواید سلامتی مانند محافظت در برابر سرطان معده و روده بزرگ است.
می تواند به کاهش وزن کمک کند، همانطور که در یک مطالعه اخیر نشان داده شده است، افرادی که ماکارونی را به عنوان بخشی از رژیم غذایی مدیترانه ای مصرف می کردند، نسبت به افرادی که این رژیم را مصرف نمی کردند، چربی بیشتری از دست دادند.
پاستا سدیم کمی دارد، بسیاری از غذاهای حاوی نمک می توانند منجر به بیماری قلبی، فشار خون بالا و دیابت شوند، کم چرب است پاستا به خودی خود فقط کمی بیش از نیم گرم چربی در هر وعده دارد.
پاستا به دلیل داشتن شاخص گلیسمی پایین می تواند به تنظیم قند خون کمک کند، این می تواند به پیشگیری از دیابت و چاقی نیز کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.