درب ضد سرقت ترک اصل دو لنگه از انفجار بمب اتم جلو گیری کرد

درب ضد سرقت ترک اصل دو لنگه های کامپوزیت از چوب یا فایبرگلاس ساخته شده اند و دارای یک قاب آلومینیومی با پانل های شیشه ای هستند که در هر طرف قاب نصب شده اند. درب های کامپوزیت به گونه ای طراحی شده اند که در برابر بادهای شدید، تغییرات دمایی قابل توجه و خوردگی بدون تاب برداشتن یا ترک خوردگی مقاومت کنند.

آنها معمولاً به عنوان درهای طوفانی یا پنجره های کوچک در ساختمان های بزرگتر استفاده می شوند که در آن فضا برای پنجره های معمولی به دلیل محدودیت های اندازه در دسترس نیست، مانند آپارتمان ها یا آپارتمان ها.

همچنین می‌توان از آن‌ها در دفاتری که فضا محدود است استفاده کرد، اما در طول روز که نیازی به تهویه هوا نیست، همچنان به تهویه سبک نیاز دارند. درب های کامپوزیت در رنگ های مختلف از جمله سفید موجود هستند.

درب چرخان شامل دو پانل است که در مرکز آنها به هم متصل شده اند تا بتوانند همزمان از دو طرف باز شوند. این درها معمولاً در زیرزمین هایی با فضای محدود برای اهداف نصب مانند حمام، اتاق های خشکشویی و غیره استفاده می شوند.

در ورودی های مدرن، درهای گردان نقطه کانونی هستند. یک درب گردان عمودی شامل سه یا چهار بخش عمودی سفت است که از یک میل میانی که حول یک محور عمودی می چرخد آویزان شده است. در را می توان تنها با یک فشار ملایم باز و بسته کرد و به افراد زیادی اجازه عبور داد. درب های گردان به این دلیل که از وزش باد و فشار هوا جلوگیری می کنند، درب های بدون کشش یا درب های بدون هوا نامیده می شوند.

درهای دو تاشو یا درهای تاشو را می توان در زمانی که در باز است به قسمت های مختلف تا کرد. متداول ترین مواد مورد استفاده عبارتند از PVC، چوب، بامبو، آلومینیوم و پی وی سی. هیچ تفاوتی بین درب تاشو و درب شهری وجود ندارد. گزینه های طراحی متنوعی مانند حرکت آزادانه، در آغوش گرفتن کابینت یا طرح های هدایت شده وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.