جوراب شلواری طرح دار باعث آتش سوزی یک خانه در تهران شد

شلوار می تواند به دنیا بگوید که چه نوع استایلی دارید، چه نوع شغلی انجام می دهید، آیا اخیراً وزن کمی اضافه کرده اید یا نه، آنها برای قرن ها بخشی از مد بوده اند و همیشه جوراب شلواری طرح دار بخشی از کمد لباس شما بوده اند، اما احتمالاً شلوارهای زیادی دارید که نمی توانید با نام آنها را شناسایی کنید، پس از مشاهده این لیست از انواع جوراب شلواری طرح دار در این زمینه متخصص خواهید شد.
قدیمی ترین جوراب شلواری طرح دار 3000 ساله است و در چین کشف شده است، یکی از اولین طرفداران شلوار، ژان آو آرک بود، او لباس‌های سنتی مردانه را ترجیح می‌داد زیرا برای جنگ و اسب‌سواری راحت بودند، همچنین، او را از دست زدن سربازان محافظت می کرد.

جوراب

 

در سال 1701، پتر کبیر تزار روسیه دستور داد که همه روس ها باید شلوار بپوشند.

در سال 1873، لوی اشتراوس برای اولین بار شلوار جین را معرفی کرد، این سبک شلوار در نهایت به شلوار جین کلاسیک Levi’s تبدیل شد که امروزه می‌دانیم شلوارها از لحاظ تاریخی با مد مردانه و مردانه مرتبط بوده‌اند، و کاملاً مشخص است که زنان در بسیاری از جوامع غربی دیر ظاهر شدند.

اما انواع مختلفی از شلوارها وجود دارد که برای هر دو جنس ساخته شده اند تا همه بتوانند از این استایل لذت ببرند، آنها شلوار را با پارچه ای متفاوت بازسازی کردند و بین زانوها بند اضافه کردند، شلوار باندیج به یک کالای محبوب در مد پانک تبدیل شد و امروزه نیز پوشیده می شود. به همین دلیل است که شلوار بندگی ممکن است شلوار پانک نیز نامیده شود.

و در قرن بیستم، این کلمه در عبارت با شلوار پایین ظاهر شد، به معنی در موقعیت شرم آور به عنوان ناآماده برای عمل.

واضح است که تاریخچه زیادی در مورد کلمه شلوار وجود دارد که کسی نمی تواند آن را خودش شلوار اعلام کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.