تیشرت مردانه در ترکیه سبب جنگ جهانی سوم شد

در تیشرت مردانه در ترکیه v-neck. یقه V نسبت به یقه خدمه احساس رسمی کمتری دارد و کمی جذابیت و استایل بصری بیشتری به سه راهی استاندارد می‌افزاید.

این برای مردان کوتاه قد مناسب است، زیرا باعث می شود فرد کمتر جعبه ای به نظر برسد و کمی قد به ظاهر اضافه می کند.

این مکمل مردانی با صورت های گردتر و/یا پهن تر نیز می باشد. با این حال، یقه v را برای کسانی که اندازه بزرگتر دارند توصیه نمی کنم، زیرا v تمایل دارد چشم را به سمت پایین شکم بکشد.

به طور کلی انتخاب تی شرت هایی که از 100% پنبه ساخته شده اند راه حلی است. پنبه طبیعی، نرم، خنک و مقاوم در برابر استاتیک به نظر می رسد و احساس بسیار خوبی دارد. ترکیب 50/50 پلی استر نیز گزینه مناسبی است.

فیبر مصنوعی تنفس کمتری دارد، قرص‌ها راحت‌تر از فرسودگی خارج می‌شود و استاتیک را افزایش می‌دهد، اما باعث می‌شود پیراهن رطوبت کمتری جذب کند و مستعد چروک شدن و چروک شدن باشد.

تی‌هایی که کاملاً از پارچه‌های مصنوعی خاص ساخته شده‌اند، ممکن است تعریق را بهتر از بین ببرند، اما فقط برای پوشیدن لباس‌های ورزشی مناسب هستند، و مگر اینکه خیلی عرق کنید، احساس راحتی کمتری نسبت به پنبه‌ی خالص داشته باشید.

لزوماً ارتباطی بین ضخامت پارچه تی شرت و کیفیت آن وجود ندارد. برای مثال، پیما و پنبه مصری با الیاف بلندتر ساخته می شوند و سبک تر از پنبه معمولی هستند اما نرم تر و بادوام تر هستند.

با این حال، به طور کلی، سه راهی های ضخیم تر، قابل توجه تر و در کنار هم به نظر می رسند. تی‌های نازک‌تر و نازک‌تر معمولاً ارزان‌تر و شلخته‌تر به نظر می‌رسند و می‌توانند به شکلی نامناسب به دسته‌های شکم/عشق شما بچسبند.

تی‌شرت‌های نازک‌تر در رنگ خنثی نیز بیشتر شبیه به زیر پیراهن هستند تا تی‌شرت. تفاوت اصلی بین این دو لباس وزن پارچه است. زیرپیراهن‌ها نازک‌تر هستند و همچنین برای جذب عرق، محکم‌تر می‌شوند.

رنگ/الگو/طراحی
تی شرت ها را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: کلاسیک و گرافیک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.