تاثیر کیفیت ظروف شیشه ای در سالم ماندن محصولات غذایی

شیشه، امروز از طریق بخش خرده فروشی Greendrop Glassware خود، محصول نوآورانه پیشگام خود را معرفی کرد، طیف آنتی باکتریال شیشه ها و بطری های شیشه ای نگهداری مواد غذایی. نوعی شیشه کوچک که چیزهای ریز شیشه‌های ضد باکتری و بطری‌های آب با فناوری Germ Guard تزریق شده‌اند. این خط جدید محصول برای فروش در تمام سایت‌های تجارت الکترونیک پیشرو مانند آمازون، فلیپ‌کارت، اسنپ‌دیل و در مرکز خرید PayTM در دسترس خواهد بود.

بخش محصولات بسته بندی HSIL Ltd.، AGI glaspac (که بیشتر با نام AGI شناخته می شود) در سال 1972 تاسیس شد و یکی از تولید کنندگان پیشرو ظروف شیشه ای در کشور است. واکس سفید AGI دارای دو مرکز پیشرفته است، یکی در حیدرآباد و دیگری در بونگیر، تلانگانا. آنها در تولید ظروف شیشه ای با کیفیت بالا برای برآورده کردن استانداردهای کیفی سختگیرانه و خواستار نیازهای بسته بندی مواد غذایی، دارویی، نوشابه، الکل، آبجو، شراب و سایر صنایع مشغول هستند.

AGI با یک استودیوی طراحی داخلی، ساخت قالب و امکانات ACL (Applied Ceramic Labeling)، عملیات کاملاً یکپارچه ای دارد که امکان تولید محصولات با کیفیت و اطمینان از تحویل به موقع را فراهم می کند. هزینه راه اندازی خط تولید نوار تیپ با کنار هم قرار گرفتن امکانات حیدرآباد و بونگیر، AGI حدود 1600 تن شیشه را در روز ذوب می کند. با چهار کوره، AGI می تواند متعهد به در دسترس بودن سنگ چخماق، کهربا و شیشه سبز در طول سال باشد. جدا از میزبان شرکت‌های چندملیتی که بخشی از بازار هند AGI را تشکیل می‌دهند، پایگاه مشتریان بزرگی در آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و مناطق APAC نیز دارد.

از طریق یون های نقره که به طور مساوی در سراسر بطری توزیع شده اند، هودی بی تی اس به سطح مهاجرت می کنند و با سوراخ کردن غشای سلولی باکتری ها را از بین می برند. این یون های نقره غیر سمی و بی خطر هستند و برای استفاده توسط آزمایشگاه ها و موسسات معتبر تایید شده اند.

هر دوی این فناوری‌های تزریق شده در محصول به ضدعفونی کردن آن از درون کمک می‌کند و تا پایان عمر محصول از آن در برابر همه ویروس‌ها، باکتری‌ها و سایر میکروب‌های کشنده محافظت می‌کند.

 • منابع:
  1. AGI glaspac Unveils India’s First Antibacterial Food Glass Jar and Water Bottles to Promote a Healthier Life
 • تبلیغات: 
  1. علت قتل عام معلم 23 ساله در اصفهان!
  2. خواص چای سبز برای مشکلات معده
  3. روشهای خلاقانه جدید برای کسب درآمد در منزل!
  4. کشف ماده به نام گرانول که دارای حافظه می باشد!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.