با لوله پلی اتیلن یزد بسپار هزینه مصرف آب خود را به صفر برسانید

پلی اتیلن یک ترموپلاستیک است که در طیف گسترده ای از محصولات لوله پلی اتیلن یزد بسپار استفاده می شود نام خود را از مونومر اتیلن گرفته است، پلی اتیلن با استفاده از اتیلن تولید می شود در صنعت پلاستیک، نام لوله پلی اتیلن یزد بسپار به طور کلی به عنوان PE به اختصار استفاده می شود.

پلی اتیلن بر اساس چگالی و خواص شیمیایی در دسته های مختلفی طبقه بندی می شود یک ماده پلی اتیلن با چگالی بالا است که از نفت به دست می آید نام آن از مخفف معادل انگلیسی “پلی اتیلن با چگالی بالا” گرفته شده است از 1.75 کیلوگرم روغن تقریباً 1 کیلوگرم ماده خام به دست می آید مقاومت لوله پلی اتیلن یزد بسپار در برابر آب و مواد شیمیایی بسیار خوب است خواص مکانیکی آن نیز بسیار خوب است و مقاومت آن در برابر ضربه و کشش بالاست به طور معمول، استحکام کششی حدود 225 تا 350 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

لوله

مقاومت در برابر دما تا 50 درجه سانتیگراد است که کاربردهای وسیعی دارد در ساخت لوله های تحت فشار، لوله های توزیع گاز، کالاهای سفید و قطعات ماشین آلات، کالاهای الکتریکی و الکترونیکی استفاده می شود در حالی که مقادیر تنش محیطی لوله های پلی اتیلن در ابتدا به 3.2 مگاپاسکال اشاره داشت، این محصول که در طول زمان توسعه یافت، به 6.3 – 8.0 و 10.0 مگاپاسکال اکسید شد و به PE100 امروزی تبدیل شد.

ارزش تنش محیطی بالا یک ساختار مواد خام قوی تر است که با به دست آوردن یک لوله بادوام تر با ضخامت دیواره نازک تر، انتقال آب بیشتری را فراهم می کند.
به لطف خواص پلی اتیلن، آن را به یکی از بهترین جایگزین ها در میان انواع لوله های مورد استفاده در سیستم های آب تمیز تحت فشار تبدیل می کند از آنها در ساخت خطوط شبکه آب تحت فشار زیرزمینی و سطحی، پروژه های تخلیه دریا، قفس های تولید جوجه کشی ماهی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.