با لامپ لوستر ایران زمین میلیاردر شوید

وقتی صحبت از لامپ لوستر ایران زمین می شود، بسیاری از مردم به شکوه، تجمل، کریستال و درخشش فکر می کنند، با این حال، در دنیای مدرن، لوسترها اقلامی بسیار مدرن‌تر، گاهی مینیمال‌تر و در دسترس‌تر هستند، آنها مانند جواهراتی برای خانه شما هستند که نشان دهنده سبک شخصی شما هستند، اگر دقیق‌تر نگاه کنید، متوجه می‌شوید که یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تغییر سبک کلی خانه، لامپ لوستر ایران زمین است.

دانستن آنچه در لامپ لوستر ایران زمین نیاز دارید، کلید خوشبختی طولانی مدت است، لوسترها بهترین انتخاب برای برجسته کردن هر مورد یا برای نورپردازی عمومی محیط به غیر از نورپردازی با اهداف خاص هستند.

لامپ

لوستر شما منبع نور کلی اتاق شما است، لوسترها نگین های خانه شما هستند و ظرافت و جذابیت را به محیط اطراف می تابانند و اتاق شما را پر از نور می کنند اما برای نورپردازی مناسب باید چه از نظر بصری و چه از نظر نور با نورپردازی های دیگر اتاق شما هماهنگ باشد، در اینجا مواردی است که باید قبل از انتخاب لوستر بدانید.

به عنوان مثال، مکان هایی مانند آشپزخانه و حمام به نور بسیار بیشتری نیاز دارند، در حالی که مکان هایی مانند اتاق خواب به نور کمتری نیاز دارند، کارشناسان موضوع جداول میزان نور لازم و محاسبات این فضاها را تهیه می کنند، هنگام خرید لوستر خود فراموش نکنید که در مورد موضوع از نماینده فروش اطلاعات کسب کنید.

یک لوستر هم از نظر نور و هم از نظر اندازه باید با فضایی که در آن قرار دارد سازگار باشد، لوستری که برای فضا خیلی کوچک باشد از نظر منفی بسیار قابل توجه خواهد بود، اگر تصمیم روشنی در مورد سایز ندارید و بین دو سایز گیر کرده اید، سایز بزرگتر را انتخاب کنید.

متخصصان دکوراسیون داخلی انتخاب های خود را کمی بزرگتر از اندازه مناسب انجام می دهند، اگر لوستر شما کمی بزرگتر از لوستر کوچک باشد بسیار بهتر است، کسانی که در دکوراسیون داخلی متخصص هستند روش های محاسباتی را برای اندازه لوستر مناسب برای یک فضا ایجاد کرده اند، می توانید ساده ترین آنها را به صورت زیر اعمال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.