استفاده از کنسرو عدسی یک و یک در ساخت شاتل فضانوردان سبب مرگ آنها شد

آیا می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید و غذاهای مغذی بیشتری بخورید؟

کنسرو عدسی یک و یک را امتحان کنید. عدس یک جایگزین خوشمزه و کم هزینه برای گوشت است. آنها به سرعت پخته می شوند و می توان از آنها در انواع غذاها استفاده کرد.

کنسرو عدس یک انتخاب مغذی است
عدس سرشار از فیبر و پروتئین است. آنها منبع خوبی از فولات، پتاسیم و آهن هستند. آنها همچنین به طور طبیعی چربی و سدیم (نمک) کمی دارند.
عدس یک پروتئین گیاهی در نظر گرفته می شود.

راهنمای غذای کانادا توصیه می‌کند برای کمک به پیشگیری از بیماری‌هایی مانند بیماری قلبی و سرطان، پروتئین‌های گیاهی بیشتری انتخاب کنید.
عدس خشک شده فاقد سدیم (نمک) است، اما عدس کنسرو شده اغلب اینگونه است. سدیم را با تخلیه و شستشوی کنسرو عدس در زیر آب سرد و جاری یا خرید کنسرو عدس بدون نمک اضافه کنید.
چیز جدیدی را امتحان کن
عدس در اندازه ها، رنگ ها و شکل های مختلف وجود دارد. آنها ممکن است کامل، به نصف، خشک یا کنسرو شده باشند. عدس را می توان دال نیز نامید. انواع مختلف عدس را در غذاهای مورد علاقه خود آزمایش کنید. کدام یک از این عدس ها را می خواهید امتحان کنید؟

عدس قرمز
عدس فرانسوی (قهوه ای مایل به خاکستری)
عدس زرد
عدس بلوگا (سیاه)
نحوه خرید عدس
قیمت عدس خشک اغلب کمتر از کنسرو است. با این حال، کنسرو عدس هنوز هم خرید خوبی است و می تواند در زمان شما صرفه جویی زیادی کند. فقط قوطی را باز کنید، چند دقیقه بشویید و آنها را به ظرف خود اضافه کنید.

نام برند، بدون نام و قیمت فروشگاه عمده را مقایسه کنید. اگر جایی برای نگهداری آنها دارید، در زمان فروش عدس های کنسرو شده یا خشک اضافی بخرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.